niedziela 20 sierpień 2017

 

 

 

Ogłoszenia

Sekretariat czynny będzie podczas wakacji w każdą środę od 8.00 do 12.00

Biblioteka szkolna czynna będzie podczas wakacji w środy od 9.00 do 10.00

Wykaz pomocy szkolnych na rok 2017/2018 znajduje sie w zakładce PODRĘCZNIKI

 

 

Rzeszów - PKO BP, Rzeszów - Teatr im. Wandy Siemaszkowej... Kolejna tura szkolnych wyjazdów za nami. To jeszcze nie koniec wiosennych wypadów, ale o n ich napiszemy za kilka dni...

 

 

 

 

 

 

 

26 maja nasi SKO-wicze po raz kolejny odwiedzili I Oddział PKO BP w Rzeszowie. Nasza Pani Agnieszka  oprowadziła gościi po pięknym,  nowocześnie wyposażonym budynku. Atrakcją stała się wizyta w Domu Maklerskim PKO. Podczas lekcji bankowości przyszli biznesmeni oglądali oraz przeliczali na  liczarce banknoty obowiązujące kilkadziesiąt lat temu.  Odpoczynkiem po wysiłku umysłowym okazał się spacer po Rzeszowie i  zabawa przy fontannach. Wycieczkowicze zwiedzili też lotnisko w Jasionce i obserwowali pracę tamtejszych służb. /aut. D. Jakubek/

!3 czerwca na widowni rzeszowskiego teatru zasiedli nasi najmłodsi uczniowie. Och, ileż tam było śmiechu i radości, a jednocześnie wyczucia miejsca i chwili. Elegancko ubrani, zachowujący się, jak na prawdziwego widza przystało - byliśmy dumni z borkowskich wielbicieli Koziołka Matołka. Ponad godzinny spektakl zachwycił wszystkich i z pewnością zachęcił do częstszych wizyt w teatrze. Było wspaniale!!!

Ciekawe z galerii...

 • Joasia i Tomek
 • Czwartacy
 • Dyskoteka ze SP w Kamionce
 • Klasa 3
 • Jakub S. - zerówka
 • I hop!!!
 • Emilka i Weronika
 • Fioletowo-białe koleżanki
 • Na szlaku
 • Jaskiniowcy
 • Ile piłek?
 • Zamyślona?
 • Legionistka Gabrysia
 • Tu zwykle brakuje miejsca...
 • I BUM!!!

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Nasze klasy

Dokumenty

Niezbędnik Ucznia - Szkolne Pogotowie Ratunkowe

Nasza przyroda

Blog przyrodniczy


Zobacz

Blog SKO

Szkolne Blogi SKO

Kliknij TUTAJ

Koło łucznicze

Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB

Biblioteka szkolna

 • Godziny otwarcia
 • Warto przeczytać
 • Nowości
 • Prasa
 • Mediateka
 • Ciekawostki

 


Biblioteka szkolna czynna jest:

codziennie na każdej przerwie, przed lekcjami oraz po nich (grafik na drzwiach biblioteki) -

najpóźniej do godziny 13.30

 

 ZAPRASZAMY:)

 

Read More

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2016 - wybrane nowe tytuły w naszej bibliotece

         

**************************************************************************************************

Książki naszych marzeń - wybrane tytuły, które znajdziesz w naszej bibliotece

Znalezione obrazy dla zapytania skorpion i koń dziąsło Znalezione obrazy dla zapytania magiczny królik Znalezione obrazy dla zapytania naszą panią porwali kosmici  Znalezione obrazy dla zapytania koń na receptę Znalezione obrazy dla zapytania jaśki  Znalezione obrazy dla zapytania pan smrodek  Znalezione obrazy dla zapytania pan smrodek Znalezione obrazy dla zapytania bery gangster i góra kłopotów  Znalezione obrazy dla zapytania ekoludki leśne skrzaty

Read More

Nowe książki już u nas - dzięki  Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa.

Listę książek zamówionych w ramach NPRCz tworzyło wiele osób. Wśród nich, oprócz pań z biblioteki, znaleźliście się także Wy, kochani Czytelnicy. Serdecznie dziękujemy za propozycje czytelnicze, sugestie i streszczenia. Wybierając tytuły kierowaliśmy sie także zainteresowaniem konkretnymi seriami, których część mieliśmy już na bibliotecznych półkach. Do grona twórców wspomnianej listy dołączyli liczni nauczyciele i wychowawcy, pan dyrektor i opiekun SKO. W internetowej sieci przejrzeliśmy propozycje czytelnicze innych uczniów, zaglądnęliśmy do "Kumpla" i "Juniora Victora". To wszystko zaowocowało wspaniałym zestawem książek, które od kilku tygodni wypełniają bibliotekę. Przychodźcie, wypożyczajcie, cieszcie się książkami, "Żyjcie podwójnie", jak powiedział Umberto Eco
Jakie to książki? Zajrzyjcie do zakładki "Warto przeczytać"

Read More

Oto jedne z wielu tytułów prasowych w naszej bibliotece:

Read More

Czytelnikom korzystającym z naszej biblioteki szkolnej udostępniamy nie tylko tytuły książkowe czy prasowe. Już wkrótce zasoby tego ulubionego przez uczniów miejsca powiększą się o pozycje multimedialne, wśród których znajdą się prezentacje oraz filmy. Ich autorami są nie tylko nauczyciele, ale, co najważniejsze, sami uczniowie, których pomysłowość oraz umiejętności techniczne budzą coraz większe zadowolenie.

Zapraszamy do korzystania ze wspomnianych zasobów. Ich tytuły będziemy regularnie zamieszczać na stronie internetowej szkoły w
"Niezbędniku - Szkolnym Pogotowiu Naukowym"
 

Read More
 • Patronem bibliotekarzy jest św. Hieronim ze Strydonu. Przetłumaczył Pismo Święte z języka greckiego i hebrajskiego na łacinę, przez co najbardziej utrwalił się w pamięci potomnych. Przekład ten, znany jako Wulgata, wciąż należy do znaczących tekstów biblijnych Kościoła rzymskokatolickiego.

 • Największą biblioteką świata starożytnego była Biblioteka Aleksandryjska, której księgozbiór liczył ok. 700 tys. zwojów.

 • Obecnie największą biblioteką na świecie jest Biblioteka Kongresu Stanów Zjednoczonych. Gromadzi ona ok. 142 mln różnego rodzaju dokumentów.

 • Największą biblioteką w Polsce jest Biblioteka Narodowa w Warszawie, której zbiory liczą ok. 8 mln jednostek.

 • Najstarszą książką świata jest książka znajdująca się w Muzeum Narodowym w stolicy Bułgarii, Sofii. Jest to sześć połączonych ze sobą płytek z 24-karatowego złota, zapisanych językiem Etrusków, dlatego do dziś nie udało się jej w całości odczytać. Jej wiek szacuje się na ok. 2,5 tys. lat.

 • W Piotrowicach w willi Zygmunta Szkocnego znajduje się Muzeum Najmniejszej Książki Świata. Pierwszym dziełem pana Szkocnego była książeczka o wymiarach 15 x 20 mm, poświęcona historii III powstania śląskiego opisanego w 15280 literach. Kolejne dzieła były coraz mniejsze. Do wybuchu wojny wykonał 12 miniaturowych książeczek. Wszystkie miniatury są pisane ręcznie, piórkiem technicznym na papierze welurowym lub kancelaryjnym i oprawione zgodnie z regułami sztuki introligatorskiej w cielęcą skórę. Takie zajęcie wymaga niezwykłej cierpliwości, wytrwałości, a przede wszystkim zdolności. Autor najmniejszych książek świata posiada certyfikat Guinnessa przyznany w 1994 roku.

 • W Malezji wydrukowano największą książkę na świecie. 50-stronicowy album "Ilustrowana historia Sarawaku" ma 3 m wysokości i 2,2 m szerokości.

 • 1 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarza. Przytulamy Panią/e Jolę/e :-)

Read More

Organizacje szkolne

 • PCK
 • Samorząd Uczniowski

 

 • Niesamowicie pyszny i zielony był tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole. Samorząd Uczniowski we współpracy z PCK zorganizował wspaniałą akcję "Zdrowa przekąska". Na holu ustawiła się dłuuuuga kolejka po zdrowy, własnoręcznie robiony, przepyszny sok marchwiowo-jabłkowy bez dodatku cukru i konserwantów. W tak zwanym międzyczasie w klasach powstawały zdrowe, kolorowe, wyśmienite przekąski: szaszłyki owocowe, mini kanapki, owocowe jeżyki i sałatki, sorbety i koktaile. Wiele smakołyków przyniesiono z domów" owsiane i bananowe ciasteczka, domowe ciasta, sałatki, galaretki, mieszanki surowych warzyw.  ZDROWO!!!
 • Dziś, 16 grudnia 2015 r. rozstrzygnięty został konkurs mający na celu ukazanie negatywnych skutków spożywania  alkoholu i dopalaczy. 
 • Jak co roku zorganizowano go we współpracy SK PCK i Urzędu Gminy w Sędziszowie Młp. Wśród zaprezentowanych prac znalazły się: "List do przyjaciela" (kl. IV-VI) oraz prace plastyczne (kl. I-III). Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.Gratulujemy:-)
Read More
 • Niesamowicie pyszny i zielony był tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole. Samorząd Uczniowski we współpracy z PCK zorganizował wspaniałą akcję "Zdrowa przekąska". Każdy uczeń zadbał dziś też o to, by w jego garderobie znalazło się jak najwięcej zielonych elementów. Po degustacji pysznych i zdrowych przekąsek najbardziej zieloni przedstawiciele klas wzięli udział w konkursie na temat wiosny. Oczywiście z nagrodami:-) Gratulujemy pomysłu na tak bezprecedensowe powitanie wiosny! To był naprawdę wspaniały dzień:-)
 • Samorząd Uczniowski działa w naszej szkole wyjątkowo prężnie. Zorganizował akcję zbierania makulatury, dzięki której uczniowie zgromadzili pokaźne środki w SKO (na wycieczki szkolne). W planach - zbiórka opakowan PET.
 • Z inicjatywy SU miały miejsce dyskoteki szkolne: andrzejkowa, karnawałowa i ostatkowa. Ta ostatnia z udziałem zaproszonych gości - uczniów ze SP w Kamionce
 • Światełko Betlejemskie, kiermasz bożonarodzeniowy i Szlachetna Paczka to zimowo - świąteczne inicjatywy naszego SU.

*******************************************************************************************************************************************************

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Patrycja Drozd z klasy VI

*******************************************************************************************************************************************************Wielkimi krokami zbliżają się wybory do SU. Z tej okazji opiekunki Samorządu, P. D. Kaczmarska i E. Stręk przygotowały prezentację informująca o prawach ucznia i zasadach funkcjonowania SU. O tym, jak przebiega kampania przedwyborcza napiszemy wkrótce...

*******************************************************************************************************************************************************

 

Przedstawiciele SU wzięli udział w  uroczystości poświęconej obraniu NMP na patronkę Sędziszowa Małopolskiego. Wszystkim przedstawicielom  dziękujemy zagodne reprezentowanie naszej szkoły. Opiekę nad uczniami sprawowała P. Dorota Kaczmarska, opiekunka Samorządu Uczniowskiego.

 

 

 

 

***********************************************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Borku Wielkim 

 

rok szkolny 2015/2016

************************************************************************************************

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Borku Wielkim 

rok szkolny 2014/2015

***************************************************************************************************************************************************************************

 

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Borku Wielkim 

rok szkolny 2013/2014

Przewodnicząca Szkoły- Andżelina Przypek

Zastępca- Jan Ziobro

Pozostali uczniowie:

Zofia Rolek

Filip Wilczyński

Klaudia Kluk

Szymon Wolak

Piotr Wiewióra

Patrycja Sroka

Magdalena Dziedziak

Szymon Polak

Alicja Piwowar

Kamil Wilczyński

Opiekunowie:

Dorota Kaczmarska

Elżbieta Stręk

Najważniejsze zadania Samorządu Uczniowskiego to:

-Przeprowadzanie akcji charytatywnych m.in. Góra Grosza, Sprzedaż Kalendarzyków, WOŚP,  Szlachetna Paczka

-Organizowanie dyskotek szkolnych, zabawy andrzejkowej,dnia sportu

-Przeprowadzanie poczty walentynkowej, Akcji Światełko Betlejemskie,organizowanie licznych konkursów

-Dbanie o porządek w szatni szkolnej

 

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Borku Wielkim 

rok szkolny 2012/2013

 

    

                

Read More

Zajęcia pozalekcyjne

 • Świetlica
 • Zajęcia artystyczne
 • Do you speak English?
 • Religijnie
 • Strzał w dziesiątkę
 • Wyrównujemy szanse
 • Sportowo

Od września 2012 roku w naszej szkole działa świetlica. Trudno nie zauważyć, że cieszy się ona zainteresowaniem zarówno uczniów jak

Read More

 

Od września dziewczynki z klas 4 - 6 uczestniczą w zajęciach artystycznych. Wtorkowe spotkania odbywaja sie w godzinach:  12.45 - 14.00.

Wykonujemy

Read More

Na zajęciach dodatkowych z języka angielskiego dla klasy 5 szlifujemy słownictwo i gramatykę. Często uczymy się poprzez zabawę, wykonujemy ćwiczenia multimedialne,

Read More

 

Klasa 3 przygotowuje się do przyjęcia I Komunii św. Trzecioklasiści uczestniczą co czwartek w zajęciach katechetycznych, podczas których zgłebiają

Read More

Działająca od kilku lat drużyna łucznicza spotyka się w każdy poniedziałek z panem dyrektorem. Jedni sięgaja mistrzowskiego środka tarczy, inni

Read More

Dla wszystkich uczniów potrzebujących pomocy w opanowaniu materiału, mających zaległości z powodu absencji, chcących poprawić lub napisać zaległą pracę kontrolną zorganizowaliśmy zajęcia

Read More

Sport to zdrowie - to haslo realizujemy podczas SKS-ów, na które przychodzi bardzo liczna grupa naszych uczniów. Dla absolwentów też mamy

Read More

Plan lekcji

 • Klasa 0
 • Klasa 1
 • Klasa 2
 • Klasa 3
 • Klasa 4
 • Klasa 5
 • Klasa 6
 • B. B.
 • D. J.
 • D. K.
 • E. O.
 • E. S.
 • G. B.
 • H. Sz.
 • J. W.
 • Ks. D. K.
 • M. S.
 • P. G.
 • Z. M.
lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 zajęcia zajęcia zajęcia zajęcia zajęcia
2 8.55 - 9.40  zajęcia zajęcia zajęcia religia zajęcia
3 9.50 - 10.35  zajęcia zajęcia wf religia/j. angielski zajęcia zajęcia wf
4 10:55 - 11:40 zajęcia/j. angielski zajęcia zajęcia zajęcia zajęcia
5 11:50 - 12:35 zajęcia zajęcia zajęcia zajęcia zajęcia
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna wf religia ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna wf
2 8.55 - 9.40  ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna inf ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna
3 9.50 - 10.35  ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna ed.wczesnoszkolna religia ed.wczesnoszkolna
4 10:55 - 11:40 ed.wczesnoszkolna j. angielski ed.wczesnoszkolna j. angielski ed.wczesnoszkolna
5 11:50 - 12:35 ed.wczesnoszkolna z. dodatkowe ed.wczesnoszkolna wf   z. dodatkowe
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. religia ed. wczesnoszk.
2 8:55 - 9:40 język angielski ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. - w.f.
3 9:50 - 10:35 ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk.
4 10:55 - 11:40 ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. - inf. ed. wczesnoszk. - w.f. ed. wczesnoszk. język angielski
5 11:50 - 12:35 zajęcia artystyczne dodatkowe religia ed. wczesnoszk. - w.f.  
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 religia ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. - wf ed. wczesnoszk. - wf język angielski
2 8:55 - 9:40 ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. - wf ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk.
3 9:50 - 10:35 ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk.
4 10:55 - 11:40 ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk. ed. wczesnoszk.
5 11:50 - 12:35 język angielski ed. wczesnoszk. - inf.   religia  
6 12:45 - 13:30       religia dod.  
7 13:40 - 14:25          

 

Lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 wych. fiz. dziewcz. przyroda język angielski matematyka matematyka
2 8:55 - 9:40 wych. fiz. dziewcz. język polski matematyka przyroda język angielski
3 9:50 - 10:35 zaj. komputerowe matematyka godzina z wychow. historia przyroda
4 10:55 - 11:40 język polski religia język polski religia język polski
5 11:50 - 12:35 język polski język angielski zajęcia świetlicowe - dziewcz. plastyka zaj. techniczne
6 12:45 - 13:30 muzyka wych. fiz. chłopcy wych. fiz. dziewcz.   wych. fiz. chłopcy
7 13:40 - 14:25   wych. fiz. chłopcy wych. fiz. dziewcz.   wych. fiz. chłopcy

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 wych. fiz. dziewcz. język polski kółko matematyczne historia przyroda
2 8.55 - 9.40 wych. fiz. dziewcz. przyroda religia matematyka matematyka
3 9:50 - 10:35 język polski zaj. techniczne język polski przyroda język polski
4 10:55 - 11:40 muzyka matematyka język angielski zaj. komputerowe plastyka
5 11:50 - 12:35 matematyka religia język polski język angielski godzina z wych.
6 12:45 - 13:30 język angielski wych. fiz. chłopcy wych. fiz. dziewcz.   wych. fiz. chłopcy
7 13:40 - 14:25   wych. fiz. chłopcy wych. fiz. dziewcz.   wych. fiz. chłopcy

 

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 wych. fiz. dziewcz. historia język polski przyroda język polski
2 8.55 - 9.40  wych. fiz. dziewcz./zaj. komp..chł. zaj. techniczne język polski historia przyroda
3 9.50 - 10.35  język polski przyroda matematyka matematyka matematyka
4 10:55 - 11:40 matematyka język polski religia język polski godz. z wych.
5 11:50 - 12:35 muzyka k. matemat. język anielski język polski język angielski
6 12:45 - 13:30 zaj. komp.dziewcz wych. fiz. chł.. wych. fiz. dziewcz. plastyka wych. fiz. chł.
7 13:40 - 14:25   wych. fiz. chł. wych. fiz. dziewcz. religia wych. fiz. chł.
lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 --- 5 6 --- 6
2 8.55 - 9.40 ----- 4 6 biblioteka* ---
3 9:50 - 10:35 5 biblioteka 5 biblioteka 5
4 10:55 - 11:40 4 6 4 6 4
5 11:50 - 12:35 4 biblioteka 5 6 .5
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 1 1 --- 1 1
2 8.55 - 9.40 1 1 1 1 1
3 9:50 - 10:35 1 1 1   1
4 10:55 - 11:40 1 --- 1   1
5 11:50 - 12:35 1 d 1   .d
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 --- --- 5 4 4
2 8.55 - 9.40 6 --- 4 5 5
3 9:50 - 10:35 4 4 6 6 6
4 10:55 - 11:40 6 5   5 6
5 11:50 - 12:35 5 6     .
6 12:45 - 13:30 6        
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 2 2 2 --- 2
2 8.55 - 9.40 --- 2 2 2 2
3 9:50 - 10:35 2 2 2 2 2
4 10:55 - 11:40 2 2 2 2  
5 11:50 - 12:35 d d   2 .
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 --- --- 4 --- 3
2 8.55 - 9.40 2 --- --- --- 4
3 9:50 - 10:35 6 --- 0 --- ---
4 10:55 - 11:40 0 1 5 1 2
5 11:50 - 12:35 3 4 6 5 6.
6 12:45 - 13:30 5        
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45   4   6 5
2 8.55 - 9.40   5   4 6
3 9:50 - 10:35   6   5 4
4 10:55 - 11:40          
5 11:50 - 12:35         .
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 --- 3 3 3 ---
2 8.55 - 9.40 3 3 3 3 3
3 9:50 - 10:35 3 3 3 3 3
4 10:55 - 11:40 3 3 3 3 3
5 11:50 - 12:35   3     .
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 0 0 0 0 0
2 8.55 - 9.40 0 0 0 0/bibl 0
3 9:50 - 10:35 0 0 biblioteka 0 0
4 10:55 - 11:40 bibl/0 0 0 0 0
5 11:50 - 12:35 0 0 0 0 .0
6 12:45 - 13:30     biblioteka    
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 3 --- 1 2  
2 8.55 - 9.40   --- 5 0  
3 9:50 - 10:35   --- 0 1  
4 10:55 - 11:40   4 6 4  
5 11:50 - 12:35   5 2 3 .
6 12:45 - 13:30       ---  
7 13:40 - 14:25       6  

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 4-6 dz   ---    
2 8.55 - 9.40 4-6 dz   ---    
3 9:50 - 10:35     4    
4 10:55 - 11:40     ---    
5 11:50 - 12:35     4 /ś.   .
6 12:45 - 13:30   4-6 chł. 4-6 dz   4-6 chł.
7 13:40 - 14:25   4-6 chł. 4-6 dz   4-6 chł.

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45 ---        
2 8.55 - 9.40 ---        
3 9:50 - 10:35 ---        
4 10:55 - 11:40 4        
5 11:50 - 12:35 5       .
6 12:45 - 13:30 6        
7 13:40 - 14:25          

 

lp

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1 8:00 - 8:45   6   5 ---
2 8.55 - 9.40   6   6 ---
3 9:50 - 10:35   5   4 ---
4 10:55 - 11:40       --- 5
5 11:50 - 12:35       4 4
6 12:45 - 13:30       6  
7 13:40 - 14:25